המלצות

המלצה

גלית קרן

​בתחילה הייתי סקפטית כלפי הרפואה הסינית ותוצאותיה, אך לאלון יש את הדרך שלו ל"הפוך אותך למאמין"...תוך פרק זמן לא ארוך..הצליח לאזן אותי גופנית, וכבמטה קסם הכל נראה צלול ופתוח, ומזה 3 שנים נגמלתי מתלותי באנטיביוטיקה. אלון הוא מטפל קשוב, רציני ומסור ומגיע לתוצאות נפלאות בתנאי שאתה מאמין ומשתף פעולה בהתאם להנחיותיו...לא סתם אני מכנה אותו ה"קוסם" אצלי הוא אכן חולל קסמים!

אבי גבאי

בשנתיים האחרונות אני נעזר ונהנה מהיכולות והקסמים של אלון. זה התחיל כאימונים אישיים שלוו בהרבה מאד הסברים ותובנות על תזונה, כיצד הגוף באמת פועל ולמה הוא מגיב והמשיך גם לטיפולים בדיקור שפתרו מהר מאד בעיות שלא אובחנו במערכת הבריאותית הקונבנציונאלית. אני מאד ממליץ על השיטה של אלון שבעיני משלבת את הידע והיכולות שלו עם העברת האחריות למתאמן שבסופו של דבר קובע אם יצליח או לא.

ענת לוין

אלון הראל ניחן בכל התכונות המדהימות של מטפל: קשוב לצרכים ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. הגעתי אליו מלאת ספקות, בהמלצת חבר - ולאורך השנים הערכתי אליו רק גוברת ומעמיקה. אלון הצליח לפתור עבורי בעיות אורטופדיות ועיצביות שלא מצאו מזור אצל טובי הרופאים. כיוון שאלון קשוב כ"כ, ומקצועי לעילא - הוא מצא הקשרים שפתרו את סבך הבעיות על הצד הטוב ביותר. אינני "מאמינה שוטה", וכל פעם אני נתקלת בהתפעמות ביכולת שלו לשים יד על הפתרון או לחפש אותו ללא לאות ובסבלנות אין קץ. לא הייתה פעם שהוא לא סייע לי, או הקל משמעותית על הקושי, החולי ואפילו סתם על העייפות. מבחינתי המלצה עליו נעשית ברגשות מעורבים: מחד - עלי להיות נאמנה למסר העיקרי שלו לעולם: נתינה, שיתוף. מאידך - מי רוצה להתחלק באוצר?

אייל רוזנר

אני מכיר את אלון כחמש שנים במהלכן הוא טיפל בי במספר רב של בעיות, החל מהפעם שהוא העמיד אותי על הרגליים (אחרי כישלונם של טובי האורתופדים והפיזיוטרפיסטים) דרך טיפול בבעיות שונות ומשונות עד לטיפולי שפעת. מאז שלחתי לאלון עשרות אנשים וכולם מודים לי על כך. יש באלון שילוב של מספר תכונות שהופכות אותו למטפל (ואיש) נדיר: היכולת להקשיב ויותר מזה להרגיש את המטופל, ההבנה שאין בדרך טיפול אחת את הפתרון לכל הבעיות, הרצון להמשיך וללימוד ולהתמקצע, חוסר הפשרות על הדיוק וההקפדה, ויותר מכל אנושיות חמה ורצון לתת את הטיפול הטוב ביותר. למי שמפחד מדרכים פחות קונבנציונאליות אומר לכם שאלון מגלם את התפיסה הסינית העתיקה שאומרת שרופא סיני מקבל תשלום על הימים שהפציינטים שלו בריאים ולא על הזמן שהוא טיפל וכך גם אלון לעולם לא מתחיל טיפול אלא אם הוא חושב שהוא יכול לעזור.

מיכאל חזן

​ישנם "מטפלים" רבים אך אלון יש רק אחד. יושר מקצועי, ידע ומקצועיות, ואכפתיות אמיתית. אלון הפך עם השנים לרופא שלי במקום קופ"ח. ממליץ בחום גם לספקנים בינכם.

ד"ר קובי עצמון

אני מתאמן אצל אלון מזה כ-10 שנים. אלון מצטיין ביכולתו המקצועית הבולטת-מעורבות והכרות אישית עם צרכיו ויכולותיו של המתאמן והתאמת אימון הכושר לצרכים אלה. אלון אינו רק מאמן כושר אלא גם מטפל בשיטות שונות. כרופא התרשמתי מאוד מהעובדה שאלון יודע להגדיר בדיוק מה התחומים בהם ניתן לטפל ומה התחומים בהם נדרשת התערבות מסוג אחר. דווקא משום כך הייתי עד לא פעם להצלחה ולהקלה בעקבות טיפולים שביצע. זוהי דוגמא ליושרה מקצועית! מעבר לכך אלון הוא אדם חם ולבבי, ויוצר קשר חם ואנושי עם מטופליו- תכונה חשובה במיוחד למטפל.

לקביעת טיפול ופרטים נוספים התקשרו 054-319-2199 או מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם

פנייתכם נשלחה בהצלחה. תודה