שיאצו

השיאצו היא שיטת טיפול אשר התפתחה ביפן בזמן הקיסרויות אשר הייתה נחלתם של עיוורים שנחשבו בעלי מעמד נמוך ושזו הייתה דרכם להתפרנס.

 

השיאצו מבוסס על עקרונות הרפואה הסינית העתיקה, והטיפול המסורתי כפי שהיה נהוג ביפן מתבצע על מזרון כאשר המטופל בלבוש מלא. הטיפול מבוסס על לחץ עדין תוך כדי כניסה איטית וארוכה המסוכרנת עם נשימות המטופל על ערוצי אנרגיה (מרידיאנים). הלחץ מתבצע עם כפות הידיים, אגודלים, מרפקים, ואף עם הברכיים. הטיפול נועד לשחרר חסימות ולגרום לזרימה טובה יותר של האנרגיה בגוף, וזאת על מנת להשיב לגוף את האיזון, לשקם את תחשות הבריאות, ולעלות את רמת הויטליות.


ביפן מטפלי השיאצו נוהגים לומר "לב השיאצו הוא לב של אמא - שיאצו קוקורו אהאה קוקורו", ניתן להבין ממשפט זה שהטיפול בשיאצו הוא טיפול מחבק ועדין שההרגשה הנעימה והרגועה בסיום הטיפול נמשכת הרבה פעמים זמן רב אחרי שהטיפול הסתיים.

אחד מהדברים החשובים בעיני בטיפול בשיאצו הוא להשאיר זמן למטופל בסיום הטיפול להמשיך לשכב עוד מספר דקות על מנת "להכיל" את הטיפול, ובכך להעצים את האפקט הטיפולי.

אחד הדברים המדהימים בשיאצו הוא לראות את האפקט של הטיפול בשיאצו בילדים ותינוקות וכיצד הם נהנים מהמגע העוטף והמחבק ומתמסרים לטיפול.

לקביעת טיפול ופרטים נוספים התקשרו 054-319-2199 או מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם